Renovace dveří a zárubní

Pro přeměnu Vašich stávajících dveří na moderní doplněk interiéru Vám nabízíme renovaci dveří potažením speciální folií.

Renovujeme veškeré interiérové dveře: vstupní, kazetové, klasické i atypické.

Díky renovací starých dveří je lze zásadně změnit. Je možné upravit tvar prosklení - z prosklenných na plné a naopak. Nemusíte si vybírat z předem daných variant, dveře rádi upravíme dle Vašich představ.

Potažení předchází povrchová a tvarová úprava starých dveří dle přání zákazníka. Následuje tmelení, vybroušení a potažení. Po potažení (případně čalounění) se zalištují skleněné výplně, připevní se ozdobné lišty a kliky. Dle Vašich představ rádi nainstalujeme bezpečnostní prvky.

Takto zrenovované dveře a dveřní zárubně zajišťují dlouhou životnost (záruka 2 roky), odolnost vůči poškrábání a opotřebení (transparentní vrstva), snadná údržba (jako běžný nábytek) a případně snadnou opravitelnost.

Stejným způsobem renovujeme i zárubně - kovové i dřevěné. Zárubně vyrovnáme vytmelením a broušením, případně můžeme zárubně rozšířit lištou a následně polepit folií, čímž získáme masivnější vzhled.

Výhodou renovace je, že se zárubně dveří nemusí bourat a odpadá tím také jejich natírání a pokud použijete renovaci dveří místo nákupu nových, odpadá problémová instalace nových dveří do starých zárubní.

Nabízíme širokou škálu dveřního kování, skel.

Ceny renovace dveří se pohybuje v rozmezí od 1500,- do 4500,- Kč za kus, v závislosti na typu provedení.

Prodáváme a montujeme i nové interiérové dveře

V případě, že se nerozhodnete pro renovaci dveří a zárubní, ale dáte přednost novým dveřím, rádi Vám uděláme nabídku na dodání a montáž nových dveří a zárubní.

V nabídce nemáme jen klasické dveře, ale montujeme i šoupací dveře.

Ukázky dveří

Návštěva u Vás zdarma

Přijedeme až k Vám, poskytneme konzultace a uděláme cenovou nabídku zdarma přesně podle Vašich potřeb.

Domluvte si schůzku
VylepšiDomov.cz - renovace dveří, zárubní, kuchyní a skříní
Vyrobilo 2em.cz